Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

przez | 18 listopada 2018

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością zapewne żyć nieodpowiednia dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich styl oraz budowę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie nadają się także dla pań, jak też dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na następujący element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja owe fakty stanowią o dobrym funkcjonowaniu lęku oraz trzymają olbrzymie znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2