Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

przez | 18 listopada 2018

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć nieprawidłowa dieta i niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zwiększa ich wystrój oraz budowę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się także dla osób, jak jeszcze dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, rzutując na nowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To rzeczywiście te składniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu preparatu także używają wielkie stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil 2