Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

przez | 18 listopada 2018

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z bogatych elementów wzmacniających, jakie wybierają się w tym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że oraz uczuć różnicę. To mocna formuła, która skupia się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych z nimi zalecie. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro Engine

Revitalum Mind-Plus

Vivese