Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki innowacyjnej formule!

Suplement diety Flexin 500 traktowany jest na ból stawów.

Ma postać tabletek. Preparat ten pomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a bierze życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na produkt codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność rzucania się oraz jest zalecany osobom, jakie używają kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok trwania a potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz wciąż prowadzi im żałuj, uprawiają sport a co wewnątrz tym idzie ich boi są nadmiernie obciążone i muszą regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 opiera się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno odbywać się tak, jak poradził specjalista lub zgodnie z reklamami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w układzie dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane wielką kwotą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy poznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na dowolny składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy przetestować datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być wdrażane jako substytut zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin-500

GojiBerry 500