Moda która jest dookoła

przez | 28 maja 2015

Bardzo wiele kobiet ma poważne kompleksy na tle własnej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu kłamać – nie tak znowu rzadko jest tak, że istotnie kobiety mają o kilka kilogramów za wiele. Na całe szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach szczupłe kobiety przez źle dopasowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Na dodatek niech barwa naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra oraz bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należałoby założyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety pragną ukryć brzuch, nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnio panuje moda na spore pośladki, to jednakże jeśli któraś z kobiet chce takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.