Sposoby na silniejszy wzwód

przez | 14 marca 2015

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tani cialis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.